X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Seria o Mamie Mu i "Zwierzaki Zwyklaki" – wakacyjnych rozmów o książkach ciąg dalszy

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2019 09:56
W tym wydaniu audycji wraz z małą Krysią rekomendujemy kolejne książki, których lektura jeszcze bardziej umili wakacje, zarówno dzieciom, jak i rodzicom. 
Audio
  • Te książki o niesamowitych zwierzętach warto przeczytać (Trzy kropki/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Africa Studio

Mała Krysia przyniosła ze sobą książki "Mama Mu buduje" oraz "Mama Mu czyta" z serii autorstwa Jujji i Tomasa Wieslander. Co ją w nich zachwyciło?

– Taka dziwna krowa, wcale niezwyczajna, która wspina się po drzewach, buduje, czyta, chodzi do biblioteki, pływa, jeździ na rowerze (...). Ma przyjaciela – Pana Wronę, który zawsze, gdy krowie coś nowego przyjdzie do głowy, mówi, że zaraz dostanie pióropleksji – opowiada dziewczynka.
Okładka książki "Mama Mu buduje"  Jujji i Tomasa Wieslander, wyd.Zakamarki Okładka książki "Mama Mu buduje" Jujji i Tomasa Wieslander, wyd. Zakamarki
 
Katarzyna Stoparczyk także przyniosła do studia godną polecenia książkę – "Zwierzaki zwyklaki" Bibi Dumon Tak i Fleura van der Weela. Opowiada ona o tym, że pomimo podobnych futer, piór czy łusek, każde zwierzę jest absolutnie wyjątkowe. Możemy się z niej dowiedzieć m.in. tego, że śledzie ze sobą rozmawiają.
Czy Pan Wrona w końcu dostał pióropleksji? Jaką częścią ciała "mówi" śledź? Tego dowiedzą się Państwo, słuchając dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Trzy kropki 
Przygotowała: Katarzyna Stoparczyk
Data emisji: 11.07.2019
Godzina emisji: 9.53

kr/gs

Czytaj także

O wikingu Tappim i ratowaniu świata, czyli książkowe rekomendacje dla najmłodszych

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2019 09:52
W pierwszym wydaniu audycji "Trzy kropki" rozmawiamy o pięknie wydanych, mądrych książkach. Takich, jak mówi 3-letni Kubuś, "żeby człowiek wiedział, którędy ma żyć!".
rozwiń zwiń