X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Moc wakacyjnych lektur

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2019 09:53
Kolejny tydzień lata to dwie kolejne, wakacyjne lektury. Co ośmioletnia Krysia i Katarzyna Stoparczyk przygotowały tym razem?
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Suzanne Tucker

Krysia przyniosła do studia komiks pt. "Zguba zębiełków" – czwarty tom z sagi o ryjówce Dobrzyku stworzonej przez Tomasza Samojlika. Dlaczego właśnie ta pozycja? – Jest ciekawa i inspiruje do chodzenia po meblach – odpowiada nasza mała rozmówczyni.

Katarzyna Stoparczyk również przyszła do Trójkowego studia z ciekawą książką: "Yeti, w którego nikt nie wierzył" Joanny Olejarczyk z ilustracjami Aleksandry Gołębiewskiej – To jest niezwykle wartościowa, piękna, wzruszająca historia o Yetim, ale także o wszystkich dzieciach, które w siebie nie wierzą – mówi autorka audycji.

Okładka książki "Yeti, w którego nikt nie wierzył" Joanny Olejarczyk i Aleksandry Gołębiewskiej, wyd. EZOP Agencja Edytorska Okładka książki "Yeti, w którego nikt nie wierzył" Joanny Olejarczyk i Aleksandry Gołębiewskiej, wyd. EZOP Agencja Edytorska
Kto, według Krysi, chciałby latem czytać książki o zimie? Czy bycie zainspirowanym i nieporządek w pokoju idą ze sobą w parze?
Zapraszamy do wysłuchania audycji!

***

Tytuł audycji: Trzy kropki 
Przygotowała: Katarzyna Stoparczyk
Data emisji: 25.07.2019
Godzina emisji: 9.49

kr/kw

Czytaj także

O wikingu Tappim i ratowaniu świata, czyli książkowe rekomendacje dla najmłodszych

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2019 09:52
W pierwszym wydaniu audycji "Trzy kropki" rozmawiamy o pięknie wydanych, mądrych książkach. Takich, jak mówi 3-letni Kubuś, "żeby człowiek wiedział, którędy ma żyć!".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Seria o Mamie Mu i "Zwierzaki Zwyklaki" – wakacyjnych rozmów o książkach ciąg dalszy

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2019 09:56
W tym wydaniu audycji wraz z małą Krysią rekomendujemy kolejne książki, których lektura jeszcze bardziej umili wakacje, zarówno dzieciom, jak i rodzicom. 
rozwiń zwiń