X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nepal - kraj, który podnosi się z tragedii

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2015 17:32
Blisko osiem stopni w skali Richtera - z taką siłą niespełna dwa miesiące temu zatrzęsła się ziemia w Nepalu. Z całego świata zaczęła pomoc. Czy okazała się skuteczna?
Audio
  • Marta Kaszubska z PAH opowiada o sytuacji w Nepalu (Trzy strony świata/Trójka)
W wyniku trzęsień ziemi, które nawiedziły Nepal w kwietniu i maju 2015 r., śmierć poniosło prawie 9 tys. osób, a co najmniej 20 tys. zostało rannych
W wyniku trzęsień ziemi, które nawiedziły Nepal w kwietniu i maju 2015 r., śmierć poniosło prawie 9 tys. osób, a co najmniej 20 tys. zostało rannychFoto: PAP/EPA/HARISH TYAGI

Marta Kaszubska, wysłanniczka Polskiej Akcji Humanitarnej do Nepalu, opowiada w audycji, jak wygląda dzisiaj sytuacja w Nepalu. Przedstawicielka PAH zapewnia, że pomoc nadal płynie i że jest bardzo potrzebna. - Naprawdę trudno patrzy się na ludzi, którzy w dalszym ciągu śpią na ulicach, bo boją się wrócić do naruszonych budynków lub po prostu nie mają gdzie wrócić - mówi.

Akcja pomocy Nepalowi #SOSNepal >>>

Rozmówczyni Ernesta Zozunia tłumaczy, na czym polegają działania Polskiej Akcji Humanitarnej i na co przeznaczane są zebrane pieniądze.

***

Tytuł audycji: Trzy strony świata
Prowadzi: Ernest Zozuń
Gość: Marta Kaszubska (Polska Akcja Humanitarna)
Data emisji: 15.06.2014
Godzina emisji: 16.45

iwo/mk

Czytaj także

Śmiertelne żniwo nepalskiego trzęsienia

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2015 17:11
Ponad 3800 ofiar śmiertelnych - to najnowszy, choć wciąż nieostateczny bilans sobotniego trzęsienia ziemi w Nepalu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wystartowała akcja pomocy Nepalowi #SOSNepal

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2015 13:05
Program 3 Polskiego Radia oraz ponad 30 redakcji telewizyjnych, radiowych i prasowych, w porozumieniu z Polską Akcją Humanitarną, rozpoczęło wspólną akcję, której celem jest zbiórka pieniędzy dla nepalskich dzieci i ich rodzin. Pomóc można kupując specjalna koszulkę lub wysyłając SMS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wiem, że Nepal się z tego podniesie"

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2015 19:00
Magda i Sujan, polsko-nepalskie małżeństwo, przeżyli trzęsienie ziemi w Katmandu. Teraz planują odbudowę nepalskiej wioski.
rozwiń zwiń