X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mike Pompeo i jego wizyta w Korei Północnej

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2018 17:05
Amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo po raz kolejny udał się do Pjongjangu. Oficjalnym powodem tej wizyty jest misja uwolnienia trzech obywateli USA, którzy są przetrzymywani w koreańskich obozach pracy.
Audio
  • Jakie będą relacje na linii USA-Korea Północna? (3 strony świata/Trójka)
Mike Pompeo i Kim Dzong Un
Mike Pompeo i Kim Dzong UnFoto: PAP/EPA

macron1200.jpg
Jakie będą następstwa spotkania Trumpa z Macronem?

"To jest historyczne spotkanie i przynosi porozumienie. To początek pokoju na Półwyspie Koreańskim i na świecie" – mówił pod koniec kwietnia po spotkaniu z Kim Dzong Unem prezydent Korei Południowej Moon Jae-in. 

– Jest to ciągle moment prac przygotowawczych przed spotkaniem na szczycie. Prezydent Trump dał do zrozumienia na Twitterze, że miejsce i termin spotkania zostały już potwierdzone. Jeżeli takie spotkania są anonsowane, to jest już końcowy etap prac w kuluarach. Wydaje się, że jakiś kompromis osiągnięto i teraz trzeba czekać, aż zostanie on przedstawiony światu – tłumaczy Zbigniew Pisarski z Fundacji Pułaskiego.

Zapraszamy do słuchania dołączonej audycji.

***

Tytuł audycji: 3 strony świata
Prowadzi: Ernest Zozuń 
Gość: Zbigniew Pisarski (Fundacja Pułaskiego)
Data emisji: 10.05.2018
Godzina emisji: 16.47

kw/mk

Czytaj także

Jaki będzie unijny budżet?

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2018 16:45
"Unia spodziewa się, że nowy budżet będzie o 20 procent mniejszy. Trzeba albo dopłacić lub zredukować wydatki". Tak mówił przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co czeka Armenię?

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2018 18:00
"Powinni wreszcie ustąpić, powinni… To nie jest ustępstwo dla Paszyniania, tylko ustępstwo dla narodu" – mówią czekający na dzisiejsze głosowanie parlamentu w sprawie premiera Ormianie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

USA bez porozumienia nuklearnego z Iranem

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2018 11:20
"To dla mnie jasne, że nie możemy powstrzymać irańskiego programu nuklearnego, za pomocą tego rozpadającego się porozumienia. Umowa z Iranem jest wadliwa u swoich korzeni".
rozwiń zwiń