Maciej Werk o kolejnym artyście festiwalu Soundedit i nowym albumie Hedone

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2020 22:17
– Alan Parsons po raz pierwszy pojawi się w Polsce w klubowej odsłonie. To wielka gratka nie tylko dla miłośników tego legendarnego muzyka, ale także realizatora i producenta – ogłosił w Trójce Maciej Werk, muzyk i dyrektor festiwalu Soudedit, poświęconego sztuce produkcji muzycznej.
Audio
  • Rozmowa z Maciejem Werkiem (Wieczór z Trójką w domu)
Alan Parsons Live Project
Alan Parsons Live ProjectFoto: Simon Lowery/mat. promocyjne

 Alan Parsons Live Project wystąpi 23 października w absolutnie komfortowych warunkach dźwiękowych w klubie Wytwórnia. Niewiele wskazuje na to, by miał się nie pojawić się na Soundedit. Na razie jesteśmy optymistyczni – mówił gość Leszka Adamczyka. 

Maciej Werk zdradził również, jak przebiega praca nad nowym albumem grupy Hedone, którą założył w 1992 roku w Łodzi. 26 marca premierę miał nowy utwór zatytułowany "What Dickens Says About Loneliness". – Przez ostatnie trzy tygodnie zupełnie inaczej postrzegamy samotność. Utwór powstał w ostatnim momencie przed zamknięciem się świata. W ostatniej chwili udało się wyjść na już puste ulice i zrobić teledysk. To dało mi dużego kopa do tego, by nad tym pracować. Mamy trzy gotowe utwory na płytę – opowiadał muzyk.

***

Tytuł audycji: Wieczór z Trójką w domu
Prowadzi:
 Leszek Adamczyk
G
ość: Maciej Werk (muzyk, założyciel grupy Hedone, twórca festiwalu Soundedit)
Data emisji: 05.04.2020
Godzina emisji: 16.09

kr

Czytaj także

YANA: mam teraz siłę, by pokazać swoją muzykę światu

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2020 18:00
YANA, czyli Joanna Bieńkowska, to pochodząca z Gdańska instrumentalistka. Artystka pojawiła się na falach Trójki, by opowiedzieć o swoim nowym, przygotowanym na tegoroczny Piano Day utworze – "Light".
rozwiń zwiń