Bartek Królik i Fismoll gośćmi Marcina Cichońskiego

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2020 10:00
Z pierwszym z nich rozmawialiśmy o jego płycie "Pan od muzyki", ale i o zbliżającym się koncercie w Programie 3 Polskiego Radia.
Bartek Królik i Marcin Cichoński
Bartek Królik i Marcin CichońskiFoto: Ola Budka

Fismoll opowiedział o nagraniu "Na co ci to było" – zdradził kilka szczegółów na temat nowej płyty. Zapowiedzieliśmy Literacki Plener, który w nadchodzący weekend odbędzie się w Gdyni, ale i rozmawialiśmy o łódzkim Fotofestiwalu.


Posłuchaj
100:36 2020_07_30 19_09_11_PR3_Wieczor_z_Trojka_w_domu.mp3 Muzyczny wieczór z Marcinem Cichońskim (Wieczór z Trójką w domu)

 

Co jeszcze? Salt Wave Festival w tym roku został odwołany, ale koncerty polskich artystów na Półwyspie Helskim odbędą się. Jakie? O tym mówiliśmy podczas rozmowy z organizatorami. Na koniec wraz z Łukaszem Dunajem, redaktorem naczelnym magazynu "Noise", zastanawialiśmy się, czy przemysłowi muzycznemu w obecnym kształcie grozi bankructwo.

***

Tytuł audycji: Wieczór z Trójką w domu
Prowadzi: Marcin Cichoński
Data emisji: 30.07.2020
Godzina emisji: 19.09

Czytaj także

Mistrz i Wojtek Mazolewski. Po występie na Dziedzińcu Kultury

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2020 22:00
– Tytuł tego cyklu jest zaproszeniem do poszukania w sobie, w swojej drodze muzycznej, momentów i inspiracji, które spływają poprzez kontakt z muzyką – mówił Wojtek Mazolewski tuż po koncercie na dziedzińcu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego motywem przewodnim była relacja Mistrz-Uczeń. Mistrzem Wojtka Mazolewskiego był Krzysztof Komeda.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzyka, która daje nadzieję. Ania Szarmach z nowym singlem "Hope"

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2020 12:26
– "Hope" to, o dziwo, trudny numer. By zrealizować takie nagranie trzeba bardzo kochać muzykę i być chętnym do jej tworzenia, mimo granic, które nas dzieliły, mimo lockdownu – mówiła w Trójce Ania Szarmach o swoim nowym singlu nagranym wspólnie z nominowanym do nagrody Grammy amerykańskim perkusistą Davidem "Fingers" Haynesem.
rozwiń zwiń