Dawka witaminy MR z trzech stron świata

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2021 10:00
Niestety historia muzyki rockowej tak się ostatnio pisze, że we wtorkowym wydaniu "Trójkowo, rockowo" pojawi się smutny akcent.
Kings Of Leon
Kings Of LeonFoto: mat. promocyjne

Poza tym, aby przedpołudniową pięciolinię udekorować Państwu w interesujące i chwytliwe nuty, gospodarz programu na zmianę zaserwuje nagrania: te, które pobudzą bardziej niż yerba mate albo takie, dzięki którym cieplej się zrobi w zimowych kapciach. To będzie polsko-amerykańsko-angielska dawka witaminy MR, jak Muzyka Rockowa.

***

Na audycję "Trójkowo, rockowo" we wtorek (12 stycznia) od godz. 10.05 do godz. 11.00 zaprasza Michał Grabkowski.

Czytaj także

Trójkowo ważni twórcy

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2020 11:00
We wtorkowym wydaniu "Trójkowo, rockowo" zabrzmiała m.in. muzyka dwóch bardzo ważnych dla słuchaczy Programu 3 Polskiego Radia twórców.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ulubione brzmienia Michała Grabkowskiego

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2020 11:00
Gospodarz wtorkowego "Trójkowo, rockowo" i tym razem zapewnił Państwu taki muzyczny klimat, w jakim fani muzyki gitarowej świetnie się odnajdują.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Spotkanie z dobrą gitarą, rockową nutą oraz "trójkową" mocą

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2021 11:15
Pasmo "Trójkowo, rockowo" lubimy za to, że przez niecałą godzinę słuchamy przede wszystkim znanych, dobrze kojarzących się melodii, które mają siłę i niepowtarzalny urok. Tym razem autor programu przypomniał kilka ważnych dla gatunku tematów i odsłonił nowe karty w talii, którą co wtorek dla Państwa tasuje.
rozwiń zwiń