Foo Fighters z kolejnym rozdziałem rock’n’rollowej bajki

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2021 11:00
W najnowszym wtorkowym wydaniu audycji "Trójkowo, rockowo" nie pierwszy i nie ostatni dowód na to, że podczas lockdownu artyści pamiętają o swoich fanach.
Foo Fighters
Foo FightersFoto: mat. promocyjne

Foo Fighters "Medicine at Midnight"  Foo Fighters "Medicine at Midnight"

Posłuchaj
48:43 2021_02_09 10_08_29_PR3_Trojkowo_Rockowo.mp3 Michał Grabkowski prezentuje album "Medicine at Midnight" Foo Fighters (Trójkowo, rockowo)

 

Zespół Foo Fighters nie musi już niczego udowadniać. Przez szereg lat, dzięki pracy w studiu, koncertowaniu w każdym zakątku globu, przyjaźni ze swoimi wyznawcami, stali się niesamowitą marką samą w sobie i zespołem, który miałby problem z tym, by nagrać kiepski album.

"Medicine at Midnight" to dziesiąty album grupy Dave'a Grohla (dawnego perkusisty Nirvany). Wyprodukował go Greg Kurstin wraz z "Foo Fighters", a jako inżynier dźwięku pracował przy nim Mark "Spike" Stent. Wydawnictwo zawiera dziewięć utworów o łącznej długości 37 minut. Powstało jeszcze przed całym pandemicznym szaleństwem, jednak ze względu na sytuację na świecie premiera przesunęła się na luty 2021.

"Medicine at Midnight" to płynący głównym nurtem amerykańskiego rocka, piosenkowy, melodyjny, a zarazem fascynujący i barwny, kolejny rozdział rock’n’rollowej bajki pisanej przez Dave’a Grohla. Pierwszy singiel promujący płytę to "Shame Shame". Album ukazał się na CD, czarnym winylu, a także na specjalnych niebieskich i pomarańczowych płytach winylowych.

Foo Fighters - Shame Shame (Official Video)/Foo Fighters

Lista utworów:

1. Death Cab For Cutie – "Waterfalls"
2. Neil Young – "Cinnamon Girl"
3. Stone Temple Pilots – "Plush (Edit)"
4. Foo Fighters – "Making A Fire"
5. Foo Fighters – "Medicine At Midnight"
6. Foo Fighters  "Cloudspotter"
7. Kasabian – "Club Foot"
7. The Stone Roses – "All For One"
8. Coma  "Wędrówka"
9. Król  "Te smaki i zapachy"
10. Foo Fighters  "Waiting On A War"

***

Tytuł audycji: Trójkowo, rockowo 
Autor audycji: 
Michał Grabkowski 
Data emisji: 
09.02.2021
Godzina emisji: 
10.08

mat. promocyjne/kr

Czytaj także

Bez prądu, ale z mocą

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2021 11:00
W jednej z części wtorkowego "Trójkowo, rockowo" wyłączyliśmy prąd. Zagwarantowaliśmy jednak odbiór w doskonałej jakości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójkowo, rockowo i słonecznie

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2021 11:33
Muzyczna wycieczka do słonecznej Kalifornii to idealny pomysł na środek mroźnej polskiej zimy. W programie Mateusza Tomaszuka nie zabrakło dźwięków rodem z zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Z ziemi polskiej do Ameryki

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2021 21:32
Muzyczną wycieczkę krajoznawczą po Stanach Zjednoczonych zafundował tym razem słuchaczom Michał Grabkowski. Podróż zaczęła się jednak na polskiej ziemi.
rozwiń zwiń