Godzina z nowościami w blasku Księżyca

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2021 20:00
Za nami kolejne wydanie programu "Czy już Państwo słyszeli?", a więc kolejna godzina z premierami wydawniczymi. Chociaż może nie do końca, bo pod koniec audycji Justyna Grabarz zdecydowała się na chwilę odejść od nowości i zabrać nas w kosmiczną podróż w rejony księżycowe. 
John Maus
John MausFoto: shutterstock.com/Christian Bertrand

Posłuchaj
48:16 2021_01_28 19_08_39_PR3_Czy_juz_Panstwo_slyszeli.mp3 W uniwersum nowości i rejonach księżycowych (Czy już Państwo słyszeli?/Trójka)

 


Listę utworów otworzył Osky i "Duch z Krzemienia" – utwór pochodzący z albumu "Rytmy frasowane". Oprócz tego posłuchaliśmy psychodelicznego soulu Black Pumas, vintage'owego popu od Johna Mausa oraz Scarlett Johansson w roli wokalistki, w której od lat sprawdza się wyjątkowo dobrze.

Lista utworów:

1. Osky – "Duch z Krzemienia"
2. Tash Sultana – "Sweet Dandy"
3. Black Pumas – "Sugar Man"
4. Black Pumas – "Colors"
5. Voilaaa, Anyunne – "Sule Fighting Slowly"
6. Dominika Płonka – "Dafeat Thongs"
7. Brodka, Scottibrains – "Wrong Party"
8. Jakub Skorupa – "Pociągi towarowe"
9. John Maus – "Hey Moon"
10. Scarlett Johansson – "The Moon Song"

Black Pumas - Colors (Official Live Session)/Black Pumas

***

Tytuł audycji: Czy już państwo słyszeli?
Prowadzi: Justyna Grabarz
Data emisji: 28.01.2021
Godzina emisji: 19.08

kr

Czytaj także

Subiektywne podsumowanie 2020 roku

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2021 20:00
W najnowszym, pierwszym w nowym roku wydaniu audycji "Czy już Państwo słyszeli?" Justyna Grabarz przybliżyła nam albumy z 2020 roku, które zachwyciły ją najbardziej. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mrocznie, pogodnie, gitarowo

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2021 20:00
Najnowsze wydanie audycji "Czy już Państwo słyszeli?" można podzielić na trzy części. Na początku zanurzyliśmy się w dźwiękach pogodnych i spokojnych, później zrobiło się nieco mroczniej (wręcz psychodelicznie), a pod koniec towarzyszyły nam dźwięki głównie gitarowe. – Proszę, byście zostali Państwo do końca i pozwolili się poprowadzić przez tę muzyczną ścieżkę – zachęciła Justyna Grabarz. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wieczór męskich głosów

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2021 20:15
– Dzisiaj będą dominowały męskie głosy, a co? – zadeklarowała zaczepnie na samym początku Justyna Grabarz i słowa dotrzymała. Jednak nie oznaczało to bynajmniej monotonii: ta edycja "Czy już Państwo słyszeli?" falowała, wręcz pulsowała zmiennymi nastrojami. Zabrzmiały utwory energetyczne i dobrze już znane, ale także były dźwięki spokojniejsze i nastrojowe. A całość klamrą spiął zespół "Shame".
rozwiń zwiń