Co w alternatywnym popie piszczy?

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2021 21:00
Nowe wydanie audycji "Czy już Państwo słyszeli" Justyny Grabarz to cała masa muzyki – sporo nowości, dużo nowych aranżacji starszych utworów i nowych wersji koncertowych.
John Legend
John LegendFoto: shutterstock.com/A.PAES
Posłuchaj
50:21 2021_02_15 20_06_42_PR3_Czy_juz_Panstwo_slyszeli.mp3 Premiery, covery i ciekawe nagrania koncertowe w audycji Justyny Grabarz (Czy już Państwo słyszeli?)

"Flow" to tytuł idealnie oddający to, co dzieje się na najnowszej płycie Nubiyan Twist. "Freedom Fables" jest albumem wypełnionym niezwykłymi soulowymi, funkowymi i afrobeatowymi brzmieniami, masą instrumentów i przede wszystkim gośćmi – powiedziała autorka audycji. We "Flow" usłyszeliśmy głos wokalistki soulowo-jazzowej Cherise, a w zamykającym audycję "Me Wonk'a" w towarzystwie Nubiyan Twist pojawił się pochodzący z Ghany artysta Pat Thomas.

Flow/Nubiyan Twist


Na liście utworów prezentowanych w audycji Justyny Grabarz znalazł się także John Legend w duecie z raperką Rapsody. Utwór "Remember Us" znalazł się na wydanej w zeszłym roku siódmej studyjnej płycie artysty pt. "Bigger Love". Wydawnictwo dwa dni temu otrzymało statuetkę Grammy za najlepszy album R&B.

John Legend, Rapsody - Remember Us (Official Audio)/John Legend


Marcin Januszkiewicz to wokalista i aktor w Teatrze Studio. Marcin Majerczyk jest gitarzystą. Wynikiem ich trwającej dwa lata artystycznej współpracy jest czerpiąca z indie rocka i funky popu EP-ka pt. "Ahoj", którą promuje utwór – "Dzięki kochana"


Marcin Januszkiewicz/Marcin Majerczyk - Dzięki kochana /EP AHOJ/Marcin Januszkiewicz


Lista utworów: 

1. Nubiyan Twist, Cherise – "Flow"
2. Rosalie., Chloe Martini – "Kiedy powiem sobie dość"
3 Natalia Przybysz – "Krakowski Spleen (Live)"
4. Natalia Przybysz – "Dzieci Malarzy (Live)"
5. 
Black Pumas – "Colors (Live from Capitol Studio A)"
6. John Legend, Rapsody – "Remember Us"
7. Marcin Januszkiewicz, Marcin Majerczyk  "Dzięki kochana"
8. Jorja Smith – "Addicted"
9. Tony Alllen, Ben Okri, Skepta  "Cosmosis"
10. Nubiyan Twist, Pat Thomas  "Ma Wonka"

***

Tytuł audycji: Czy już Państwo słyszeli?
Prowadzi: Justyna Grabarz
Data emisji: 15.03.2021
Godzina emisji: 20.08

mat.promocyjne/kr

Czytaj także

Godzina z nowościami w blasku Księżyca

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2021 20:00
Za nami kolejne wydanie programu "Czy już Państwo słyszeli?", a więc kolejna godzina z premierami wydawniczymi. Chociaż może nie do końca, bo pod koniec audycji Justyna Grabarz zdecydowała się na chwilę odejść od nowości i zabrać nas w kosmiczną podróż w rejony księżycowe. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stworzona, by krzepić. Muzyka w czasie pandemii

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2021 20:10
Nawet w trudnych czasach pandemii można doszukać się iskierek przynoszących nadzieję. Dbają o to artyści, którzy tworzą podnoszące na duchu utwory. Justyna Grabarz zaprasza w podróż po krzepiących i relaksujących, muzycznych nowościach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Od rapu przez jazz po rock, czyli muzyczne skrajności

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2021 21:00
– Zrobiłam dla Państwa przegląd najciekawszych singli i płyt, które pojawiły się w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszła z tego mocno zaskakująca, międzygatunkowa mieszanka. Będziemy przedzierać się przez muzyczne skrajności. Obiecuję, że będzie ciekawie – zapowiedziała najnowsze wydanie audycji "Czy już Państwo słyszeli" Justyna Grabarz.
rozwiń zwiń