Na upalne dni nie tylko zimna fala!

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2021 10:25
Nasze najbliższe spotkanie rozpoczniemy od grupy Perfidious Words z Niemiec. Ich dźwięki powinny zaintrygować wszystkich fanów Depeche Mode, gdyż to, co wydobywa z siebie Lars Rohnstock, tak bardzo przypomina głos Dave'a Gahana, że czasami ma się wrażenie, jakbyśmy słuchali kompozycji DM.
Mateusz Tomaszuk
Mateusz TomaszukFoto: archiwum autora

W ten upalny wieczór będziemy się chłodzić również dźwiękami od: Fields Of The Nephilim, Bel Canto, Destroid, Pietera Nootena, Warpaint.


***

Na audycję "Konstelacja M." w czwartek (15 lipca) od godz. 20.06 do godz. 21.00 zaprasza Mateusz Tomaszuk.


Zobacz więcej na temat: Mateusz Tomaszuk

Czytaj także

Soundtrack czerwcowych wieczorów z truskawkami

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2021 21:00
Czerwcowa, burzowa, przesiąknięta zapachem letniego deszczu i truskawek – taka była muzyka wybrana do tego wydania audycji, według słów jej gospodarza, Mateusza Tomaszuka. Dominowały nastrojowe, oniryczne brzmienia, choć chwilami bywało bardziej energetycznie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przedwakacyjna, zimnofalowa wyprawa w nieznane! 

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2021 21:15
Wysokie temperatury wyraźnie dają o sobie znać! Krótkie, ciepłe noce, by nie powiedzieć – upalne, sprzyjają spacerom oraz odsłuchom zimnofalowych utworów. Niektórzy twierdzą, że taki właśnie dźwięki działają jak klimatyzacja i doskonale pasują do panujących obecnie "okoliczności przyrody i pogody".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Z Ziemi na Księżyc i z powrotem

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2021 09:00
Burzowo-deszczowy czwartkowy wieczór z Mateuszem Tomaszukiem wypełniła muzyka o nastroju stosownym do okoliczności przyrody. Choć autor audycji starał się mocno trzymać Ziemi, nie obeszło się bez wycieczki w kosmos.
rozwiń zwiń