Primal Scream i Daniele Baldelli w audycji DJ-a Berta

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2020 02:00
Najnowsze wydanie "Setu DJ-skiego w Trójce" DJ Bert otworzył mało znanym remiksem "Come Together" Primal Scream w wykonaniu projektu Hypnotone. 
Norbert Borzym
Norbert BorzymFoto: Polskie Radio

Posłuchaj
216:29 2020_12_18 22_06_50_PR3_Set_didzejski_w_Trojce.mp3 Cztery godziny z DJ setem Norberta Borzyma (Set DJ-ski w Trójce)

Primal Scream-Come Together (Hypnotone Brain Machine Mix)/IsThisMusicchannel


Moses Boyd 1200.jpg
Primal Scream i Daniele Baldelli w audycji DJ-a Berta

Jednym z bohaterów audycji był Daniele Baldelli – włoski DJ, który zadebiutował pod koniec lat 60. Ogromne uznanie przyniosły mu eksperymenty z płytami. Często zmieniał tempa ich grania. Dzięki temu szybki synthpop stawał się wolnym i motorycznym funkiem. 

Choć jego głos brzmiał niczym Myszka Miki to jednak Daniele Baldelli nie przejmował się tym zbytnio. – Włosi nie znali zbyt dobrze angielskiego, dla nich brzmiało to jak muzyka  powiedział w jednym z wywiadów. 

Daniele Baldelli Boiler Room Bali DJ Set/Boiler Room

***

Tytuł audycji: Set didżejski w Trójce
Prowadzi:  Norbert Borzym
Data emisji: 18/19.12.2020
Godzina emisji: 22.06 

kr

Zobacz więcej na temat: Trójka Norbert Borzym MUZYKA

Czytaj także

Muzyczna selekcja DJ-a Berta

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2020 00:00
Nigdy niewydany, niedostępny w sieci house'owy edit drum'n'bassowego klasyka "Brown Paper Bag" Roniego Size'a, włoskie disco, hip house i bardzo nieoczywiste, pierwsze nagranie duetu Wham! Zapraszamy do wysłuchania nagrania kolejnego setu didżejskiego, który dla radiowej Trójki przygotował DJ Bert.
rozwiń zwiń

Czytaj także

DJ Bert i muzyczne szaleństwo

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2020 22:04
– Jestem zwolennikiem muzycznego eklektyzmu, więc w moich setach pojawiają się utwory w różnych stylach. Sięgam po płyty  italo disco, Chicago i acid house, electro czy też popularny w latach 80. belgijski new beat – mówił, zapraszając na audycję DJ Bert, czyli Norbert Borzym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Energetyczne propozycje muzyczne DJ-a Berta

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2020 22:06
– Zmiksuję m.in. nagrania Justina Van Der Volgena, E-Zee Posee. Pojawi się też edit nagrania Krystyny Prońko, który przygotowaliśmy jako Holiday80, to mój projekt producencko-DJ-ski. Zagram pierwszą housową płytę wydaną w Wielkiej Brytanii, utwór "Carino" projektu T-Coy. Będzie ambient house, trochę disco i świetny remix z lat 80. nagrania Relax Frankie Goes To Hollywood – mówił, zapraszając na audycję DJ Bert, czyli Norbert Borzym. 
rozwiń zwiń