Klasyki sprzed lat, tradycyjne śpiewy i zaskakujące zestawienia

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2021 22:06
– Zapraszam na spotkanie z brzmieniami new beat, folktronica i ethno elektro – zapowiadał na początku audycji Mike Polarny. 
Mike Polarny
Mike PolarnyFoto: Sound Traveller

W pierwszej godzinie usłyszeliśmy spokojne rytmy, które przeplatały się z tradycyjnymi śpiewami i instrumentami z kultur Ameryki Łacińskiej. Druga część "Polarnego w tropikach" to szybkie i żywe dźwięki w stylu house, funk i jazz. Nieznanym czy nietypowym utworom towarzyszą klasyki sprzed lat jak kompozycje The Doors czy St Germain. 


Posłuchaj
104:56 2021_01_09 22_06_18_PR3_Polarny_W_Tropikach.mp3 Energetyczne rytmy w wyborze Mike'a Polarnego (Polarny w Tropikach/Trójka)

 

Polarny to producent muzyczny, DJ, podróżnik i promotor. Od kilku lat prowadzi nomadzki styl życia, pomieszkując głównie w Ameryce Łacińskiej. Odwiedził ponad 55 krajów na 6 kontynentach, dwukrotnie okrążył świat. Stworzył wytwórnię muzyczną Sound Traveler, aby dzielić się swoją pasją do muzyki i podróżowania. Z utworem "Trip To Cuba" wygrał konkurs brytyjskiej wytwórni Ninja Tune Records oraz nowojorskiej szkoły Dubspot.

Compost Records/Marbert Rocel - With Your Love (Mama Remix)

***

Tytuł audycji: Polarny w tropikach
Autor: Mike Polarny
Data emisji: 9.01.2021
Godziny emisji: 22.06

Zobacz więcej na temat: Trójka MUZYKA Mike Polarny

Czytaj także

Mike Polarny pomiędzy tradycją a nowoczesnością

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2020 00:00
W piątym wydaniu "Polarnego w Tropikach" czas podzieliliśmy między Amerykę Łacińską i Europę. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mike Polarny sylwestrowo w tropikach

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021 00:00
Wielkie odliczanie do Nowego Roku 2021 spędziliśmy w towarzystwie egzotycznych, tanecznych brzmień, a to za sprawą Mike'a Polarnego, prowadzącego audycji "Sylwester w tropikach z Trójką". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Brazylijskie brzmienia na dobry początek nowego roku

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2021 00:00
W pierwszej części audycji "Polarny w tropikach" prowadzący przedstawił nam kunszt swojego kolegi – Neo Ferreiry. Usłyszeliśmy zarówno nowe, jak i stare brazylijskie brzmienia, które wprawiają w karnawałowy nastrój.
rozwiń zwiń