AniKa radzi, jak nie nudzić się w czasie ferii

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2021 12:45
Kolejną młodą gwiazdą, która odwiedziła – telefonicznie oczywiście – "Ferie w Trójce" była AniKa Dąbrowska. Popularność zdobyła dzięki zwycięstwu w drugiej edycji programu "The Voice Kids", a w czerwcu 2020 roku wydała debiutancki album "Afirmacja".
AniKa Dąbrowska
AniKa DąbrowskaFoto: Hanna Bardo/PAP

Magda Bereda TpT 1200.jpg
Magda Bereda: robię to, co lubię

– Ferie to czas dla siebie, dla rodziny. To czas zwolnienia i odpoczynku, zajęcia się swoimi pasjami, ale też spędzenia czasu z najbliższymi – mówi AniKa zapytana o jej sposób na udane ferie. – Jeśli macie swoje pasje i zainteresowania, to warto właśnie wtedy je rozwinąć – radzi piosenkarka. 


Posłuchaj
06:47 2021_01_07 12_30_19_PR3_Ferie_z_Trojka.mp3 AniKa Dąbrowska mówi o feriach i śpiewaniu (Ferie z Trójką)

AniKa jest wulkanem energii na scenie, ale nie przygotowuje specjalnych układów tanecznych: – Wszystko dzieje się spontanicznie, wychodzi ze mnie, z serca. Jest adrenalina, są emocje, ale najważniejsze, że jestem sobą – opowiada. Oczywiście, takie występy wymagają kondycji i zdrowego odżywiania. Piosenkarka zdradziła, że bardzo lubi pomidory i ogórki, a winogrona wprost uwielbia. Pewnie dzięki nim jest tak energiczna.

AniKa nie ukrywa też, że część ferii poświęci na nadrabianie zaległości szkolnych: – Chemia to najmniej lubiany przeze mnie przedmiot. I niestety będę musiała poświęcić mu część czasu wolnego. Ale dopiero w przyszłym tygodniu – zadeklarowała ze śmiechem.

AniKa Dąbrowska – Nawet jeśli jutra nie ma/YouTube AniKa Dąbrowska

***

Tytuł audycji: Trójka do trzeciej – Ferie z Trójką
Prowadzi: Piotr Łodej
Gość: AniKa Dąbrowska (wokalistka, zwyciężczyni drugiej edycji The Voice Kids)
Data emisji: 7.01.2021
Godzina emisji: 12.30

pr

Czytaj także

Ferie online w królewskich zamkach

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2021 12:15
Pierwsze dni nowego 2021 roku, to doskonały czas, aby się zastanowić, co nas czeka w nadchodzących miesiącach. A w najbliższych dniach? Od poniedziałku dorośli wracają do pracy, a dzieci mają ferie. To dla nich Anna Popek ma świetną propozycję, jak spędzić wolny czas.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ferie śpiewających sióstr. Ala i Ola Tracz w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2021 12:40
Jednymi z bohaterek pierwszego dnia "Ferii z Trójką" były tegoroczna reprezentantka Polski na Eurowizji Junior i laureatka I Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom, 10-letnia Ala Tracz oraz 15-letnia Ola Tracz znana z telewizyjnego talent show "The Voice Kids". Mimo pięcioletniej różnicy wieku siostry łączy bardzo wiele – talent, zainteresowania, a przede wszystkim scena.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wesołe ferie z pierogami i pomocą

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2021 12:45
Wtorkowym gościem "Ferii z Trójką" jest Michał Kaczmarek, piosenkarz popowy i jazzowy, laureat Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Słowiańskiej "Słowiański Bazar". Karierę muzyczną zaczął w wieku sześciu lat, zdobywając wraz z Kapelą Folkową Grand Prix Festiwalu Piosenki Turystycznej w Ostrzeszowie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pandemiczne ferie w mieście: jak je przetrwać?

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2021 06:30
Co roku ferie zimowe były czasem, kiedy przynajmniej część dzieci wyjeżdżała, najczęściej w góry. Ten czas, pozostawiając na boku kwestię pogody, pozwalał na zmianę środowiska, odcięcie się od spraw bieżących i w efekcie – odpoczynek. W tym roku sytuacja uległa całkowitej zmianie.
rozwiń zwiń