Ferie: czas odpoczynku, ale i przemyśleń

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2021 12:45
Mateusz Gędek, finalista programu The Voice Kids znajduje się obecnie w ważnym momencie kariery. Po trzech latach działalności zespół 4Dreamers wydaje właśnie ostatni utwór i kończy działalność. A Mateusz –  podobnie jak trzej jego koledzy: Kuba, Tomek i Max – musi podjąć decyzję, co dalej.
4Dreamers
4DreamersFoto: Andrzej Grygiel/PAP

michał kaczmarek 1200 pap.jpg
Wesołe ferie z pierogami i pomocą

Mateusz, finalista pierwszej edycji The Voice Kids i wokalista grupy 4Dreamers, poza sceną jest uczniem drugiej klasy liceum. Teraz oczywiście korzysta z ferii, choć, jak sam przyznaje, to nie jest łatwy moment w jego życiu. 


Posłuchaj
03:58 2021_01_11 12_30_40_PR3_Trojka_do_trzeciej.mp3 Mateusz Gędek (Trójka do trzeciej - Ferie z Trójką)

 

– Zespół 4Dreamers wydaje teraz ostatni utwór i wygasza działalność – przyznaje Mateusz Gędek. – Te ferie są dla nas czasem, aby odpocząć, przemyśleć i zastanowić się, co będziemy chcieli robić. I ruszyć w swoją stronę – tłumaczy.

– To był dość długi czas, kiedy mieliśmy okazję podziałać razem: 4Dreamers działało trzy lata. Z Kubą poznaliśmy się jeszcze przed The Voice Kids, podczas przesłuchań do programu. Od razu złapaliśmy fajny kontakt – opowiada młody wokalista o początkach zespołu. – Z Tomkiem byliśmy razem w drużynie Edyty Górniak, a Maksa poznałem ostatniego – wylicza.

4Dreamers – Nie wiem/TouTube 4Dreamers


***

Tytuł audycji: Ferie z Trójką
Prowadzi: Piotr Łodej
Gość: Mateusz Gędek (wokalista)
Data emisji: 11.01.2021
Godzina emisji: 12.30

pr

Czytaj także

Ferie śpiewających sióstr. Ala i Ola Tracz w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2021 12:40
Jednymi z bohaterek pierwszego dnia "Ferii z Trójką" były tegoroczna reprezentantka Polski na Eurowizji Junior i laureatka I Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom, 10-letnia Ala Tracz oraz 15-letnia Ola Tracz znana z telewizyjnego talent show "The Voice Kids". Mimo pięcioletniej różnicy wieku siostry łączy bardzo wiele – talent, zainteresowania, a przede wszystkim scena.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magda Bereda: robię to, co lubię

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2021 12:45
W "Feriach z Trójką" codziennie spotykamy się – oczywiście telefonicznie – z gwiazdą. Tym razem to Magda Bereda, youtuberka, influencerka, piosenkarka i kompozytorka, która przygotowuje się do wydania debiutanckiej płyty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

AniKa radzi, jak nie nudzić się w czasie ferii

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2021 12:45
Kolejną młodą gwiazdą, która odwiedziła – telefonicznie oczywiście – "Ferie w Trójce" była AniKa Dąbrowska. Popularność zdobyła dzięki zwycięstwu w drugiej edycji programu "The Voice Kids", a w czerwcu 2020 roku wydała debiutancki album "Afirmacja".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Młoda wokalistka i duża trema. Carla Fernandes w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2021 11:40
W jej żyłach płynie hiszpańska i portugalska krew, mieszka w Polsce i śpiewa po angielsku – gościem piątego wydania cyklu "Ferie z Trójką" była Carla Fernandes – wokalistka telewidzom znana z programu "The Voice Kids", która opowiedziała o tym, co czuje, gdy stoi na wielkiej scenie i jak radzi sobie ze sceniczną tremą.
rozwiń zwiń