Zostać gwiazdą internetu – Natalia Sisik

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2021 15:09
Dziś o wielką popularność nie trudno. Wystarczy kanał w mediach społecznościowych, pomysł na siebie, systematyczna praca i zaangażowane grono odbiorców. Gościem "Trójki do Trzeciej" i cyklu "Ferie z Trójką" była Natalia Sisik.
Ferie z gwiazdami z Polskim Radiem Dzieciom w towarzystwie Natalii Sisik. 12 stycznia 2021.
"Ferie z gwiazdami z Polskim Radiem Dzieciom" w towarzystwie Natalii Sisik. 12 stycznia 2021.Foto: Polskie Radio

youtuber influencer vloger 1200.jpg
Influencer - wzbudza ciekawość czy zaufanie? / shutterstock.com/HQuality

Natalia Sisik od kilku lat aktywnie działa internecie. Śpiewa, prowadzi rozmowy i tworzy treści video. Udziela się głównie na TikToku. – Zaczęło się od tego, że mój znajomy powiedział mi, że jest taka ciekawa aplikacja. Założyłam konto, zaczęłam nagrywać i jakoś tak wyszło – śmieje się Natalia. – Gdy byłam dzieckiem, często ustawiałam pluszowe misie, wyobrażałam sobie, że to publiczność i organizowałam dla niej występy – opowiada.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Natalia Sisik (@nataliasisik)

youtube użytkownik youtuber 280x280.jpg
Youtuber, trendsetter, influencer - czy to oni wyznaczają dziś trendy?

Czy influencerzy mogą pozwolić sobie na odpoczynek?

– W pierwszym tygodniu ferii trochę odpoczywałam. Nadrobiłam zaległości filmowe i serialowe. Teraz wracam już do rutyny i normalnych zadań – deklaruje Natalia. Jak spędza wolny czas? – Lubię śpiewać. To bardzo mnie relaksuje – dodaje. Mało kto wie, że popularna TikTokerka ukończyła szkołę muzyczną w klasie fletu poprzecznego. Uczyła się także gry na fortepianie.

Posłuchaj
09:01 PR3_MPLS 2021_01_12-12-28-29 (1).mp3 Zostać gwiazdą internetu - Natalia Sisik (Trójka do Trzeciej)

 

Wiara w marzenia pomaga

– Wierzę w marzenia, bo one się spełniają – opowiada z uśmiechem Natalia. – Jednym z nich było to, by móc rozmawiać z ludźmi. To się udało. Prowadzę serię wywiadów, a moimi gośćmi są cudowni artyści i twórcy internetowi. Trzeba mieć marzenia i dochodzić do nich małymi kroczkami. Warto pomyśleć co chcemy przekazać, w czym jesteśmy dobrzy, co chcemy zaprezentować innym. Potem trzeba zacząć działać i prezentować swoje talenty – przekonuje gość Trójki.

influencer 1200 shutter.jpg
Jak zostać influencerem?

Czy czuje się gwiazdą?

Natalia Sisik skupia na swoich mediach społecznościowych ponad 2 miliony obserwujących. – Uważam widzów za swoich przyjaciół i znajomych. Jestem z nimi bardzo blisko. Codziennie dzwonię do kilku z nich i rozmawiam. Ciekawa jestem co u nich słychać i jak spędzają czas.

Influencerka była także gościem "Ferii z gwiazdami w Polskim Radiu Dzieciom". – Myślę, że warto mieć w sobie dziecko i je pielęgnować, nawet jeśli jest się dorosłym. Dzięki temu mamy więcej pomysłów, jesteśmy kreatywni i otwarci, bo takie właśnie są dzieci – podkreśliła.

Natalia Sisik_280.jpg
Zobacz wywiady z Natalią Sisik. WIDEO

***

Tytuł audycji: Trójka do Trzeciej – Ferie z Trójką
Prowadzi: Piotr Łodej
Gość: Natalia Sisik
Data emisji: 13.01.2021
Godzina emisji: 12.28 

Czytaj także

Facebook, Twitter, Instagram sprawią, że będziesz... samotny?

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2017 13:11
- Spojrzenie, dotyk czy gesty są równie ważne, jak rozmowa. Dlatego komunikatory internetowe - choć sprzyjają utrzymaniu więzi - nie zastąpią realnego kontaktu z drugim człowiekiem - tłumaczy w rozmowie z Czwórką psycholog Katarzyna Kucewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Od bloga do książki. Jak pisać o zjawiskach z sieci?

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2017 11:44
- Cykl życia tekstu w internecie to mniej więcej jeden dzień, a ja popełniłem kilka fajnych i nie chciałem, żeby się zakopały - wyznaje w Czwórce bloger PigOut - Głodny, Zły i Brzydki, który ostatnio wydał książkę "Świnia ryje w sieci, czyli z pamiętnika hejtera". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak Instagram w ciągu dekady zmienił świat? "Instagram. Bez filtra. Historia od środka" Sarah Frier

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2020 07:40
– Jako społeczeństwo zaczęliśmy doceniać doznania estetyczne i wspomnienia. Sensem podróży nie jest już wyłącznie doświadczanie tego, co widzimy, ale też dokumentowanie tych przeżyć i wspominanie ich – mówiła w Trójce Sarah Frier,  autorka książki "Instagram. Bez filtra. Historia od środka", uznaną przez "Financial Times" za najlepszą książkę biznesową 2020 roku. 
rozwiń zwiń