Koncerty, wywiady i archiwalne ujęcia, czyli pierwszy dzień SnowFest Festival 2021

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2021 14:25
Archiwalne koncerty Łąki Łan, Grubsona oraz Goorala, wypowiedzi artystów, widowiskowe ujęcia równie widowiskowych tricków na snowboardzie, nadzwyczajne sety i dużo energii – oto co czeka nas podczas SnowFest Online 2021, największego festiwalu muzyki i sportów zimowych w Polsce. O wyjątkowej, nie tylko ze względu na pandemiczne realia, ósmej edycji wydarzenia opowiedział w Trójce jego producent, współorganizator i dyrektor artystyczny Igor Fleiszer.
W tym roku największe święto muzyki i sportów zimowych odbędzie w formie online
W tym roku największe święto muzyki i sportów zimowych odbędzie w formie onlineFoto: mat. prasowe

Snowfest 1200.jpg
Snowfest Festival z radiową Trójką oraz Czwórką

Z "realu" do internetu

Osoby odpowiedzialne za tegoroczny SnowFest Festival, wzorem organizatorów większości imprez muzycznych i kulturalnych, ze względu na bariery, które postawiła przed nami pandemia, postanowili przenieść wydarzenie z "realu" do sieci.  – SnowFest miał odbyć się w "realu" – prace trwały bardzo długo, natomiast w połowie stycznia zdecydowaliśmy się odwołać edycję, a właściwie przenieść ją na kolejny rok. Nie chcieliśmy zostawić ósmej edycji w ten sposób, dlatego też padł pomysł, żeby zrealizować ją w internecie. I tak się stało – mówi Igor Fleiszer.

Posłuchaj
03:51 Trojka do trzeciej Igor Fleiszer Snowfest 2021_03_05 14_18_15.mp3 SnowFest Festival 2021 Online. Igor Fleiszer o ósmej, wyjątkowej edycji (Trójka do trzeciej)

 

Kto wystąpi?

SnowFest Festival w wersji online to wciąż wydarzenie pełne atrakcji. – Mamy dużo archiwalnych materiałów z koncertami artystów, którzy już wystąpili na festiwalu. To wszystko będzie można zobaczyć dzisiaj o godz. 21.00 na naszej stronie internetowej – informuje organizator. – Będą to koncerty m.in. Łąki Łan, Grubsona oraz Goorala. Będą również wypowiedzi artystów i riderów. Całość przeplatana archiwalnymi ujęciami z festiwalu – zarówno w części muzycznej, jak i sportowej – zdradza gość audycji "Trójka do trzeciej".

Podobno szczęśliwi oraz zakochani czasu nie liczą, ale w tym przypadku warto prześledzić naszą godzinową rozpiskę, aby...

Opublikowany przez SnowFest Festival Czwartek, 4 marca 2021

Akrobacje muzyczne i snowboardowe

SnowFest Festival to święto muzyki i sportów zimowych. Jak jednak zorganizować sportową część wydarzenia w obecnych warunkach? Organizatorzy i na to znaleźli sposób – SnowFest Games to przypomnienie zawodów ze spektakularnymi trikami najlepszych sportowców, a także wywiady z artystami i zawodnikami, których wyczyny można podziwiać na ekranie. – Wszystkie akrobacje są wyjątkowe, bo jestem snowboardzistą amatorem, więc za każdym razem, kiedy widzę tricki, które wykonują ci zawodnicy, jestem pod ogromnym wrażeniem – opowiada Igor Fleiszer.

facebook.com/SnowFestPL/videos

Ci wszyscy, którzy kupili bilet na tegoroczną edycję SnowFest Festival z myślą, że odbędzie się stacjonarnie, mogą odetchnąć z ulgą. – Wszystkie osoby, które zakupiły karnet na tę edycję, automatycznie stają się posiadaczami biletu na edycję w 2022 roku – uspokaja dyrektor festiwalu.

SnowFest Festival 2021 patronują radiowa Trójka oraz Czwórka.

***

Tytuł audycji: Trójka do trzeciej
Prowadzi: Piotr Firan
Gość: Igor Fleiszer (producent, współorganizator i dyrektor artystyczny SnowFest Festival)
Data emisji: 05.03.2021
Godzina emisji: 14.18

kr

Czytaj także

Młodzież coraz chętniej słucha rocka

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2021 15:38
Muzyka rockowa rośnie w siłę, a disco polo i hip-hop mocno tracą na popularności – tak wynika z raportu Narodowego Centrum Kultury, badającego muzyczne preferencje polskiej młodzieży.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Od Puszka do Chopina – urodziny Natalii Kukulskiej

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2021 11:46
Natalia Kukulska kończy dziś 45 lat. Z tej okazji przypominamy w skrócie artystyczną drogę, jaką wokalistka przeszła od nagrania dziecięcej piosenki o ulubionym piesku do własnej interpretacji dzieł geniusza fortepianu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Klasyczny album "Master of Puppets" Metalliki kończy 35 lat

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2021 14:19
Wprawdzie zdaniem ortodoksyjnych fanów Metallica skończyła się na "Kill 'Em All", ale nie brakuje takich, którym przypadły do gustu również późniejsze albumy kalifornijskiej grupy. Jeden z najważniejszych, "Master of Puppets", ukazał się dokładnie 35 lat temu, 3 marca 1986 roku.
rozwiń zwiń