The Suits: dzisiaj premiera teledysku utworu "PayN"

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2020 06:45
Młoda, dobrze rockujaca grupa The Suits planuje na poniedziałek premierę teledysku do utworu "PayN". Słuchacze pewnie już znają ten utwór z trójkowej anteny, gdyż nie raz był prezentowany. Od godz. 15 do świetnej muzyki dołączył także obraz.
The Suits w Trójce
The Suits w TrójceFoto: Polskie Radio

Maria Sadowska fot Iza Grzybowska 1200.jpg
Czas pandemii - czas zmian, także w kulturze

Premiera muzyczno-filmowa na koniec roku: młody, polski, dobrze rockujący zespół The Suits w poniedziałek o godzinie 15.00 zaprezentuje teledysk do utworu "PayN". Tym utrzymanym w klimacie refleksyjno-nostalgicznym teledyskiem grupa promuje swój debiutancki album "Tied". 


Posłuchaj
05:18 2020_12_28 06_19_59_PR3_Pora_na_Trojke.mp3 Premiera teledysku utworu Payn grupy The Suits (Pora na Trójkę)

– To bardzo osobista piosenka mówiąca o samotności, braku zrozumienia. Samotność jako brak drugiej osoby, z którą dzielimy życie, ale to może być również samotność wewnątrz samego siebie – mówi o tej piosence wokalista i autor tekstów Kuba Lotz.

– Z pewnością nawiązuje do pandemii, w której przychodzi nam żyć, a czarne myśli zatruwają naszą głowę. Okłamujemy się, że damy sobie z tym radę, ale bez pomocy i wsparcia nie oczyścimy się z bólu, jaki nas trawi, a samotność jedynie go pogłębia – tłumaczy muzyk.

The Suits - PayN (official music video)/The Suits

*** 

Tytuł audycji: Pora na Trójkę
Prowadzą: Łukasz CiechańskiMałgorzata Łukowska
Data emisji: 28.12.2020
Godzina emisji: 6.19

pr


Czytaj także

Trzy razy debiut, trzy razy emocje

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2020 19:00
Tym razem Tomasz Żąda do studia zaprosił absolutnych debiutantów z zespołu Nocti, a także, znanego już z Adre'N'Alin, Igora Szulca, który staruje z nowym projektem. Trzecim gościem jest Kasia Cerekwicka która choć jest znaną wokalistką, debiutuje w roli autorki tekstów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielu gości, wiele brzmień, moc muzyki

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2020 10:00
W dzisiejszej audycji zagrali debiutanci: zespoły Chmury oraz Vincent Theo. Oba z Krakowa, ale stylistycznie niezwykle różne. Pojawili się również muzycy z dorobkiem. Maciej Vino Winogrodzki dopiero przygotowuje drugi album, ale nowa płyta Patrycji Kosiarkiewicz pojawi się za cztery dni!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hawajski instrument podbija Polskę

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2020 08:00
Ukulele, wyglądające jak minigitara z czterema strunami, kojarzy się z Hawajami. Tymczasem ten instrument przywędrował tam z Europy, a dokładnie – z Portugalii. Ale tak się spodobał, że obecnie jest ważnym elementem tamtejszej kultury. A na świecie, i w Polsce także, ukulele staje się coraz popularniejsze.
rozwiń zwiń