Łukasz Ciechański gra z plaży w Jastarni

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2021 12:30
W ten weekend Trójka obecna jest na Festiwalu Naturalnie Mazury w Węgorzewie i na koncercie "Wakacyjne Hity Wszech czasów" w Jastarni. Z plaży w tej nadmorskiej miejscowości Łukasz Ciechański poprowadzi najbliższe wydanie audycji "Cztery strony dźwięku".
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/design36

muzyczny weekend 1200.jpg
https://www.polskieradio.pl/9/201/Artykul/2783303,Muzyczny-weekend-w-Trojce-Festiwal-Naturalnie-Mazury-w-Wegorzewie-i-Wakacyjne-Hity-Wszech-Czasow-w-Jastarni

Łukasz Ciechański zaprasza do studia przy scenie Trójki na plaży w Jastarni, gdzie w sobotę (7 sierpnia) odbędzie się koncert "Wakacyjne Hity Wszech Czasów".  Zbudowana specjalnie dla nas, ogromna scena będzie gościła najlepszych muzyków. Pojawią się np. zespół Piersi, Damian Ukeje, Sebastian Riedel  zachęca szef muzyczny Programu 3 Polskiego Radia. Koncert będzie transmitowany o godzinie 20.00 w radiowej Trójce.

***

Już w piątek (6 sierpnia) z mobilnego studia Trójki na plaży w Jastarni Łukasz Ciechański poprowadzi audycję "Cztery strony dźwięku". Do słuchania zapraszamy od godz. 19.05 do 22.00.