X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Srebrne Usta 2007

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2012 21:57
Pierwsze miejsce słuchacze Trójki przyznali Aleksandrowi Kwaśniewskiemu.
Audio

1.

Aleksander Kwaśniewski


"My wiemy, jak było i nie idźcie tą drogą! Jarosławie Kaczyński! Lechu Kaczyński! Ludwiku Dorn i Sabo! Nie idźcie tą drogą!". Za nieobecnego Kwaśniewskiego statuetkę odebrał ubiegłoroczny laureat - Piotr Gadzinowski, który powiedział między innymi: "Odbiorę tę nagrodę za niego, bo kocham go jako tego Mojżesza, który przeprowadził lewicę przez Morze Czerwone. Tu padło imię Saba. Lud polski zaczytuje się w przepowiedniach królowej Saby. Jest to proroctwo, profetyzm, prawica polska. Pamiętajcie tę przepowiednię. Potraktujcie ją jako przepowiednię królowej Saby: nie idźcie tą drogą!"


2.

Waldemar Pawlak


"Może na ten koniec kadencji panu posłowi Kurskiemu podpowiem - jako starszy kolega - że żeby być za, trzeba nacisnąć ten zielony guzik z krzyżykiem"


3.

Marek Borowski


"Olek, mordo ty nasza! Jesteśmy z tobą, ty jesteś z nami, idziemy do sukcesu. Jedną mam tylko prośbę - do 21-go żadnych wizyt na Ukrainie i w Rosji, bo ich gościnność jest nie do wytrzymania!". Borowski odbierając po raz trzeci statuetkę powiedział: "Politycy to są takie misie, które albo ludzi denerwują, albo czasami rozbawią. Z dwojga złego lepiej być w tej drugiej grupie."

 Pozostali nominowani do Srebrnych Ust 2007

Ludwik Dorn
Zyta Gilowska
Roman Giertych
Jarosław Kaczyński
Michał Kamiński
Radosław Sikorski
Bogdan Zdrojewski