Logo Polskiego Radia
IAR / PAP
Sylwia Mróz 18.01.2011

Tragiczny poranek na krajowej 4

W dwóch wypadkach, do których doszło na podkarpackim odcinku drogi krajowej nr 4 zginęły trzy osoby, kilka zostało rannych.
Rozbite samochody na drodze krajowej nr 4 w Nowosielcach k. Przeworska na Podkarpaciu.Rozbite samochody na drodze krajowej nr 4 w Nowosielcach k. Przeworska na Podkarpaciu.(fot. PAP/Darek Delmanowicz)
Posłuchaj
  • Marta Tabasz-Rygiel z zespołu prasowego podkarpackiej policji opowiada o aktualnej sytuacji na drodze nr 4
Czytaj także

Dwa groźne wypadki wydarzyły się na Podkarpaciu na krajowej drodze nr 4. W pierwszym z nich w Nowosielcach k. Przeworska zderzyły się cztery samochody. Na miejscu zginęły trzy osoby, kilka zostało rannych. O szczegółach mówi Marta Tabasz-Rygiel z zespołu prasowego podkarpackiej policji.

Policjanci kierują samochody osobowe na objazdy przez miejscowości Markowa i Kańczuga. Samochody ciężarowe muszą czekać na odblokowanie drogi. Na tej samej drodze nr 4 w Mirocinie, osobowy mercedes, w którym jechały cztery osoby, zderzył się z samochodem dostawczym. Kierowca mercedesa zginął na miejscu, a pasażerowie i kierowca drugiego samochodu zostali przewiezieni do przeworskiego szpitala. Policja kieruje samochody na objazdy.

Przewrócony
Przewrócony samochód osobowy w Przeworsku na Podkarpaciu

Na podkarpackich drogach są trudne warunki do jazdy, jest bardzo ślisko. Policja prosi kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

sm