X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Mariusz Infulecki

Prowadzący

Z mikrofonem związany od kołyski (jego kołyska była na podsłuchu). Podobno fotogeniczny (pozory mylą). Prywatnie lubi czarne ciuchy (okrzyknięty w stacji panem Drakulą), zdarte płyty Danziga (kompaktowe), w samochodzie (czarnym) słucha Westbama, godzinną drzemkę po Audycji nr 1 kończy zazwyczaj wieczorem. Choleryk, ale taki do rany przyłóż. Urodzony na Warmii, od kilkunastu lat w mieście stołecznym. Domator lubiący podróże. Natura romantyczna, niespokojna, ale bez gwałtownych uniesień.

W radiowej Czwórce pobudza swoim "Dzień dobry Polsko!" codziennie od poniedziałku do czwartku w Audycji nr 1. W piątki za konsoletą Dancingu - najlepszej domówki w eterze.

Section07
Napisz do mnie