X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Mira Jankowska

Prowadzący

Polonistka (UKM) i teolog (UKSW) z zacięciem biznesowym (MBA w Mediolanie). Głowę ma w chmurach, ale stąpa mocno po ziemi. Od dzieciństwa lubiła uczyć lalki i misie i występować na scenie ze skakanką w roli mikrofonu. Dziś obie te pasje realizuje edukując dorosłych w zabawowo-rozrywkowy sposób, gdyż w głębi jestestwa pozostajemy dziećmi. Dla realizacji tego celu wymyśliła Mistrzowską Akademię Miłości – nietypowy, acz skuteczny uniwersytet życia edukujący mimochodem i czyniący z czeladników miłości jej mistrzów. Jest jego pierwszą studentką. Media uważa za fantastyczną możliwość dotarcia do szerokiego grona osób z bezcennym przekazem, że  każdy jest coś wart i warto żyć z pasją i w pełni.

Autorka warsztatów wspierających rozwój osobisty kobiet i mężczyzn oraz trener wystąpień publicznych. Kobieta instytucja i fascynatka życia, zauroczona człowiekiem, jego możliwościami i efektami zmian, jakie decyduje się on wprowadzać w życiu własnym i w społeczności, w której żyje. Porażki i cierpienia, choć uciążliwe, są według niej szansą na rozwój. Twierdzi, że to, co jest największym brakiem lub przegraną przerobione i zintegrowane staje się skarbem i źródłem mocy. Często właśnie to określa naszą misję życiową. W takim ujęciu każdy ma szansę i wszystko ma wartość. Doktorantka na UKSW.

Section07
Napisz do mnie