X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Jacek Raginis-Królikiewicz

Redaktor

Zawodową przygodę z radiem rozpocząłem od realizacji cyklu "Widzialne i Niewidzialne", i tym jest dla mnie właśnie radio: świat dźwięków, które uruchamiają wyobraźnię i prowadzą w najbardziej niedostępne zakątki, w odległe galaktyki i na dno Rowu Mariańskiego.

Chociaż przez lata byłem raczej związany z telewizją jako reporter, autor dokumentów i reżyser, to współpraca z teatrem Polskiego Radia była dla mnie zawsze wyjątkowym doświadczeniem. Jako dziecko codziennie rano przed szkołą słuchałem "Sygnałów Dnia", zajadając śniadanie i marzyłem, aby odkryć, kim są ci niezwykli ludzie, którzy każdego dnia tworzą ten niewidzialny, ale jakże sugestywny przekaz. Marzenia się spełniają.

Ur. w 1966 roku w Warszawie, absolwent historii KUL i łódzkiej Filmówki, szczęśliwy mąż i dumny ojciec dziesięciorga: sześciu synów i czterech córek.

Section07
Napisz do mnie