X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Joanna Neuhoff-Murawska

Prowadzący

W dzieciństwie marzyłam o karierze wokalistki i jako bardzo młoda dorosła osoba nawet przeżyłam kilka lat na scenie śpiewając szanty w zespole Zejman i Garkumpel.
Jednak ostatecznie wybrałam ścieżkę naukową. Zostałam dietetykiem i od czternastu lat współpracuję z Centrum Zdrowia Dziecka. Zajmuję się problemami zdrowotnymi dzieci otyłych, moim chlebem powszednim jest terapia insulinooporności, nadciśnienia tętniczego i wysokiego stężenia cholesterolu u moich młodych pacjentów.
Po wielu latach zastanawiania się, jak zachęcić moich podopiecznych do zdrowej diety zdjęłam biały kitel i postanowiłam robić to w zupełnie nowy sposób. Zaczęłam pisać dla dzieci książki popularnonaukowe, wraz z moim mężem Zbyszkiem Murawskim piosenki o chlebie razowym i wodzie, a w Polskim Radiu Dzieciom codziennie namawiam maluchy do porcji warzyw i owoców jako dr Witaminka. Towarzyszy mi mój syn Grześ (9 lat).

W Strefie Rodzica moimi gośćmi są m.in. lekarze i inni specjaliści z zakresu ochrony zdrowia. Razem przekazujemy swoją wiedzę.

Section07
Napisz do mnie