X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Joanna Neuhoff-Murawska

Prowadzący

Jako mała dziewczynka marzyłam o karierze wokalistki. Śpiewałam przed lustrem wyobrażając sobie, że jestem na scenie. Podczas studiów przeżyłam przygodę muzyczną, jako wokalistka grupy szantowej „Zejman i Garkumpel”, jednak ostatecznie zostałam… dietetykiem.

Współpracuję z Instytutem „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” pomagając rozwiązywać wiele problemów zdrowotnych małych pacjentów. Pracuję z dziećmi otyłymi, cierpiącymi na zaparcia, alergie i inne choroby. Prowadzę też swoją Poradnię Oregano.

Od dawna szukałam sposobu, aby zachęcić dzieci do zdrowej diety i ruchu. W tym celu wcieliłam się w postać Dr Witaminki i napisałam teksty do piosenek edukacyjnych promujących zdrowy styl życia. Namówiłam swojego męża – Zbyszka Murawskiego (prof. Nutkę) – muzyka i kompozytora, aby napisał do nich muzykę, a zaprzyjaźnionych muzyków starszych i młodszych, aby zagrali i zaśpiewali. Tak powstał zespół Oreganki.

Dr Witaminka, prof. Nutka i Oreganki wspólnie tworzą audycję „dr Witaminka”, ucząc dzieci zasad zdrowego odżywiania.

Section07
Napisz do mnie