Ludzie Polskiego Radia
Section06

Anna Iwanowska

Kierownik Produkcji

Moja przygoda z radiem zaczęła się jeszcze w liceum. Miałam okazję poznać Jazz Radio od środka i od razu spodobała mi się ta praca. Zaraz po maturze trafiłam do nieistniejącego już Radia PiN, w którym spędziłam aż 10 zawodowych lat. Przez ten czas zdobyłam ogromne doświadczenie na różnych stanowiskach: wydawca, dziennikarz, realizator, producent, szef anteny. Przeprowadziłam także sporo wywiadów z zagranicznymi gwiazdami sceny muzycznej. Moimi rozmówcami byli między innymi Macy Gray, Tom Jones, Matt Dusk, Mick Hucknall, Dieter Meier i wielu innych…  W Polskim Radiu Dzieciom jestem od samego początku.

Ubieram się niesztampowo i mam dość nietypowe zainteresowania. Fascynuje mnie umysł/mózg, dużo o nim czytam, obserwuję zachowania ludzi, a także zagłębiam się w tajemnice mentalizmu. Z chęcią oglądam mecze NBA i rozgrywki sportów freestyle’owych oraz ekstremalnych. Lubię poznawać historie starożytne, a także te związane z Wikingami. Od 15 lat jestem bezgranicznie zakochana w Argentynie (i wszystkim, co argentyńskie), chociaż jeszcze nigdy w tym kraju nie byłam...

W ramach hobby spełniam własne marzenia  i muszę przyznać, że całkiem nieźle mi to idzie. Udało mi się już: spędzić trochę czasu z Mikem Pattonem, być na występie Derrena Browna, skoczyć ze spadochronem i stworzyć taką rodzinę, jaką zawsze chciałam mieć.

Section07
Napisz do mnie