X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Jolanta Fajkowska

Prowadzący

Dziennikarka i publicystka telewizyjna i radiowa, z wykształcenia historyk sztuki i slawistka.

Zrealizowała dziesiątki reportaży z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce i na świecie. W 2006 wydała książkę "Autografy" - wywiady z gwiazdami światowej kultury i show-bussinesu; w 2015 wywiady z polskimi jazzmanami "Muzyka z profilu i en face. Rozmowy o jazzie" /Bellona/

Laureatka medalu Zasłużony Kulturze Gloria Artis i tytułu Mistrza Mowy Polskiej. Jest Asem Polskiego Klubu Biznesu i Kobietą Sukcesu Warmii i Mazur. Członek Komisji Języka w Mediach przy Radzie Języka Polskiego PAN.

- Ogromnie się cieszę, że dołączyłam do zespołu "Czterech pór roku". To audycja o bardzo długiej historii, spróbuję dodać do niej coś od siebie. Chcę by miała wyraźny autorski charakter, osobisty rys każdego z prowadzących. Liczę, że na tematy proponowane w "Czterech porach roku" będzie się rozmawiać – w domu, w pracy, w podróży. Poważnie traktujemy słuchacza, wierzymy, że to zauważa i że razem z nami będzie spędzał przedpołudnie. Bo "Cztery pory roku" to marka, jakość i dobry styl - podkreśla Jolanta Fajkowska.

Section07
Napisz do mnie