X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Krzysztof Szuster

Prowadzący

Po maturze w Męskim Liceum Św. Augustyna (które mieściło się  nie przypadkowo vis a vis budynku Polskiego Radia) zaczynam pracę jako: statysta, maszynista sceny, kaskader, treser psów i koni, adept - wszystko pod czujnym okiem Adama Hanuszkiewicza w Teatrze Powszechnym i Narodowym.

Potem wydział aktorski łódzkiej PWSTTViT. Krótko bawiłem się aktorstwem.

Zdobywam uprawnienia reżysera dubbingu i teatralnego. Zakładam własną firmę, aby po 25 latach "gromadzenia dóbr doczesnych " powrócić do swojej wielkiej pasji, jaką jest praca w studio. Uwielbiam zgłębiać życiorysy starych artystów i przyjaźnię się z wieloma.

Radiowej Jedynce, na  której się wychowałem, zaproponowałem cykl spotkań z wybitnymi fachowcami z różnych dziedzin o dość pojemnym tytule "Groch z kapustą ". Zapewniam jednak ,że w audycji tej nie będzie choćby cienia polityki! Zapraszam wytrwałych... po północy.

 

Section07
Napisz do mnie