X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Tomasz Kowalczewski

Dyrektor Redaktor Naczelny

W radiowej Trójce uczył się od Mistrzów i pod ich okiem przeszedł wszystkie szczeble pracy dziennikarskiej: był reporterem, wydawcą, prowadzącym audycji publicystycznych i magazyny. W czerwcu 1991 roku rozpoczęła się trwająca 10 lat zawodowa przygoda jego życia. Pojechał do Jugosławii, w której zaczynała się wojna. Jako korespondent Polskiego Radia w Zagrzebiu i Belgradzie był świadkiem tragicznej historii. Relacjonował m. in. upadek Vukovaru, oblężenie Sarajewa, wojnę w Kosowie i naloty NATO na Serbię. Komentował wszystkie wizyty papieża Jana Pawła II w tym regionie. Kocha Bałkany, ich klimat, krajobrazy, muzykę, kuchnię i oczywiście ludzi. Na emeryturze chce zamieszkać nad Adriatykiem. Lubi sporty wodne, jazdę na rowerze i spacery po Łazienkach Królewskich.

Section07
Napisz do mnie