X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Celina Witas

Zastępca Dyrektora Redaktora Naczelnego

Absolwentka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego oraz Podyplomowego Centrum Samorządu  Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego Uniwersytetu Warszawskiego. Red. Witas pracę rozpoczynała w Polskim Radiu Katowice, potem była współpraca z katowickim oddziałem RMF FM. Od 1996 do marca 2017 roku związana z warszawskim oddziałem Telewizji Polskiej.

Między 2002 a 2009 rokiem szef zespołu Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego, zaś od 2011 do 2017 roku - zastępca kierownika redakcji warszawsko-mazowieckiej TVP Warszawa. W latach 2010-2011 wydawca serwisów informacyjnych w TVP Info. Od 2016 roku Celina Witas jest gospodarzem programu „I wszystko jasne” - emitowanego na antenie warszawskiego oddziału TVP  i transmitowanego przez Radio Dla Ciebie.

Section07
Napisz do mnie