X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Beata Kukiel-Vraila

Redaktor

Korespondentka Polskiego Radia w Atenach.

Ukończyła nauki polityczne i podyplomowe dziennikarstwo na UW.

Z Polskim Radiem po raz pierwszy związała się na studiach. Współpracowała z radiową Trójką. W 1998r. została nagrodzona w konkursie na Reportaż Roku, organizowanym przez „Gazetą Wyborczą” i Program III Polskiego Radia.

Publikowała w prasie polskiej i polonijnej w USA i Grecji, gdzie mieszka od kilkunastu lat. Reporterska pasja zaprowadziła ją też w odległe rejony świata m.in. do Chin, Nepalu, Tajlandii, Indii, Australii, Brazylii, Peru, USA.

Od 2015 w zespole korespondentów zagranicznych Polskiego Radia. Z Grecji i krajów z nią sąsiadujących relacjonuje sprawy polityczne, gospodarcze, społeczne i kulturalne. Była specjalną wysłanniczką PR na Lesbos, gdy wyspa zmagała się z masowym napływem migrantów.

Autorka tomiku wierszy pt.: „Innym wiatrem”, współautorka m.in. antologii poezji polskiej i greckiej pt.: „Mosty: Warszawa-Ateny”. Jej wiersze są prezentowane na antenie popularnej greckiej rozgłośni radiowej Melodia. Należy do Związku Pisarzy Greckich.

Section07
Napisz do mnie