X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Agnieszka Kamińska

Dyrektor Redaktor Naczelny

Dziennikarka radiowa, telewizyjna i prasowa z ponad siedemnastoletnim doświadczeniem zawodowym. Adiunkt w Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz dyplomowany logopeda.

Agnieszka Kamińska zdobywała szlify dziennikarskie w Polskim Radiu jako reporterka i reportażystka. Za reportaż psychologiczny „Byłam bólem” otrzymała wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Reportażystów i Realizatorów Radiowych Dylematy człowieka XXI wieku. Z kolei reportaż historyczny „Tryba Potockiego” zapewnił jej nominację do Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Reportażu i Dokumentu Radiowego „Polska i Świat 2003”. Od 2006 roku Kamińska była redaktorem prowadzącym w TVP Historia.

Jest autorką i zarazem prowadzącą cykl reportaży „Śladami zbrodni i walki 1944-1956”. Od czerwca 2017 roku w Polskim Radiu 24 prowadzi cykl audycji historyczno-publicystycznych „Nos Kleopatry”. Publikowała artykuły w pismach naukowych i prasie popularnej („Polska The Times”, „Rzeczpospolita”, „Focus Historia”, „21.wiek”). Jest też recenzentem naukowym w „Kwartalniku Nauk o Mediach” oraz ekspertem i członkiem jury Ogólnopolskiej Olimpiady Medialnej, organizowanej przez Fundację Nowe Media.

Agnieszka Kamińska przeszła szkolenie dla prezenterów w Akademii Telewizyjnej TVP, ukończyła Seminarium Producenckie Akademii Telewizyjnej TVP i PWSFTiT oraz Logopedię (Uniwersytet Warszawski) i studia podyplomowe - Kształcenie Głosu i Mowy (Uniwersytet SWPS). Ukończyła też Zarządzanie na SGH.

Section07
Napisz do mnie