X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Szymon Sławiński

Kierownik Redakcji

Dziennikarz radiowy i telewizyjny. Zaczynał w Sekcji Polskiej BBC w Warszawie i Londynie. Był kolejno reporterem, producentem, prezenterem i wydawcą programu. Następnie w Radiu Zet wydawał magazyn Wiadomości w Południe, w Telewizji Puls codzienny talk show Humory Waldemara Ogińskiego. Od początku powstania i przez pierwsze dwa lata pracował jako wydawca serwisów informacyjnych w TVN24. Następnie jako wydawca programów publicystycznych Krzysztofa Skowrońskiego w Telewizji Polsat i TVP1. Od roku 2006 związany z Polskim Radiem kolejno jako zastępca dyrektora Trójki, dyrektor Programu Czwartego, gdzie tworzył Polskie Radio Euro, i po czterech latach przerwy,  kiedy jako dyrektor generalny kierował  Towarzystwem Opieki nad Ociemniałymi w Laskach, ponownie został powołany na stanowisko zastępcy dyrektora Programu Trzeciego. Od 2017 zaangażowany do organizacji Polskiego Radia Chopin. Był autorem licznych artykułów o wnętrzach w Elle Deco, napisał dwie książki dla dzieci: Mały Powstaniec i Solidarność krótka historia dla dzieci.

Section07
Napisz do mnie