X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Artur Andrus

Prowadzący

Najlepiej obeznany z polskim kabaretem dziennikarz.

Artur Andrus urodził w 1971 r. w Lesku. Dziennikarstwo studiował na Uniwersytecie Warszawskim.

Na studiach współpracował z Rozgłośnią Harcerską oraz Radiem Rzeszów. Z Programem III Polskiego Radia współpracuje od 1994 r. Na początku był redaktorem "Powtórki z rozrywki", następnie "Trójki pod Księżycem" oraz "Teraz śmieszniej". Gośćmi tych audycji były gwiazdy kabaretów. Obecnie Artura Andrusa możemy słuchać od poniedziałku do czwartku, tuż po godzinie 13, w "Akademii rozrywki".

Jest także poetą, autorem piosenek, artystą kabaretowym oraz konferansjerem na najróżniejszych imprezach kabaretowych, a także komentatorem "Szkła kontaktowego". Wystąpił w dwóch serialach kabaretowych: "Spadkobiercy" oraz "Rodzina Trendych".

Section07
Napisz do mnie