X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Beata Michniewicz

Prowadzący

Koty i radio to moje dwie pasje. W radiu zarabiam, a zarobione pieniądze wydaję na koty (także na te, które pozbawione są miejsca na kolanach człowieka).

Do Trójki trafiłam w latach 80. jeszcze na studiach na UW. Zaczynałam jako reporterka dyżurna (cieknące krany, braki w zaopatrzeniu, itp.), potem przygotowywałam reportaże i audycje publicystyczne o różnorodnej tematyce (kultura, ekologia, obyczaje, sprawy społeczne). W satyrycznej audycji „Nie tylko dla Orłów” grałam m.in. Miłkę Elektriczną, pisałam też niektóre teksty.

W 1992 r. wymyśliłam i do tej pory realizuję konkurs „Srebrne Usta”.

Od kilkunastu lat prowadzę „Puls Trójki”, który kiedyś był debatą polityków lub ekspertów  z telefonicznym udziałem słuchaczy, teraz jest codzienną rozmową na aktualne tematy w popołudniowym paśmie „Zapraszamy do Trójki”. Od 2006 r. w każdą sobotę zapraszam polityków i publicystów na „Śniadanie w Trójce”. Jego goście podsumowują (czasem coś gwałtownie przełykając, bo śniadanie jest prawdziwe) wydarzenia mijającego tygodnia.

Tak jak kot, przywiązałam się do miejsca czyli Myśliwieckiej 3/5/7 i oczywiście do słuchaczy (bo wbrew obiegowej opinii, koty przywiązują się także do ludzi). Mam nadzieję, że z wzajemnością.


Section07
Napisz do mnie