X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Anna Fuksiewicz

Prowadzący

Od kilkudziesięciu lat zajmuje się publicystyką kulturalną. Jej specjalnością jest tematyka filmowa.

Absolwentka studiów prawniczych i dziennikarskich, od kilkudziesięciu lat zajmująca się publicystyką kulturalną: najpierw na antenie Trójki, potem jako korespondentka polskiej sekcji Radia France Internationale (Stany Zjednoczone, Włochy Francja), następnie w Polskim Radiu BIS i wreszcie w Dwójce. Jej specjalnością stała się tematyka filmowa. Słuchaczy Dwójki zaprasza m.in. na relacje z festiwali filmowych, audycje publicystyczne o filmie i - przede wszystkim - spotkania z najwybitniejszymi twórcami polskiego oraz światowego kina. Znaleźli się wśród nich m.in. Agnieszka Holland, Andrzej Wajda, Kazimierz Kutz , Krzysztof Zanussi, Krystyna Janda, Janusz Gajos, Jerzy Stuhr, Andrzej Seweryn i Wojciech Pszoniak, a także Alain Resnais, Volker Schlöndorff oraz John Malkovich. Jej dorobek wyróżniony został m.in. "Złotym Mikrofonem" oraz kilkoma nagrodami Klubów Krytyki Filmowej i Publicystyki Kulturalnej Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Section07
Napisz do mnie