X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Adam Dobrzyński

Redaktor

Moją pasją jest muzyka

Zanim rozpoczęła się moja przygoda z radiem, debiutowałem a potem prowadziłem gazetkę w liceum. Choć wybierając szkołę, liczyłem na węzeł radiowy. Przez kolejne pięć lat wydawałem i redagowałem pismo w jednej z dzielnic Warszawy ale zwyciężyła pierwsza miłość a nią od zawsze był „teatr wyobraźni”, jakim jest radio. Nie było łatwo, bo znaleźć się w elicie to wcale nie jest prosta sprawa. A taką wyjątkową grupą są radiowcy. Pisania nie zarzuciłem, można czytać moje wywiady i recenzje tu i tam. Fachowcy nazywają to po imieniu - krytyk muzyczny bądź recenzent.

Rozwój pasji, którą jak już ustaliliśmy jest muzyka, zawdzięczam ojcom chrzestnym, zna ich cała Polska. Marek Niedźwiecki, Tomasz Beksiński (ach te zarwane noce przy radioodbiorniku), Piotr Kaczkowski, Magdalena Konopka, Jerzy Rowiński… a mentorem - i tu bez wahania się przyznaję, Bogdan Fabiański.

Do radia - tak zawodowo, trafiłem w 2006 roku. W regionalnej stacji Polskiego Radia - Radiu Dla Ciebie, jestem obecny do dziś. Ale największym wyzwaniem jest Jedynka. I mam nadzieję, że swoimi muzycznymi wynalazkami choć co jakiś czas, zainteresuję nowego słuchacza.

Do miłego posłuchania

Section07
Napisz do mnie