X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Anna Falkiewicz

Redaktor

Jest współpracownikiem Programu Pierwszego Polskiego Radia od roku 2001.

Swój autorski cykl programów nocnych z telefonicznym udziałem słuchaczy zatytułowała "Radiowy telefon zaufania". Ideą przewodnią tej audycji, nadawanej w paśmie nocnym jest popularyzacja wiedzy o zdrowiu psychicznym człowieka, metod i technik terapeutycznych z tego zakresu, a także sposobów poprawy wzajemnych relacji miedzy ludźmi.

Gośćmi bywają najczęściej psychiatrzy, ale także przedstawiciele innych zawodów, których działalność upoważnia do bycia ekspertami w tej dziedzinie.

Od 1974 do 1999 była dyżurną całodobowego Telefonu Zaufania w Warszawie i to doświadczenie stanowi specyficzną kwalifikację do prowadzenia  programu o takiej tematyce na żywo z telefonicznym udziałem słuchaczy.

W roku 1970 ukończyła studia socjologiczne na Uniwersytecie Warszawskim specjalizując się w socjologii prawa i patologii społecznych. Ten zespół zagadnień także znajduje odbicie w doborze tematów do jej cyklu i gości - ekspertów.

Section07
Napisz do mnie