X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Arkadiusz Ekiert

Prowadzący

Z dziennikarstwem radiowym jestem związany od 1987 roku.

Od 2001 roku jestem dziennikarzem radiowej Trójki. Początkowo pracowałem w redakcji publicystycznej, gdzie stworzyłem swój stały program historyczny. Funkcjonuje on zresztą w trójkowej ramówce do dziś. Jednak tematyka historyczna staje się dla mnie w pracy dziennikarskiej zajęciem hobbystycznym. W redakcji aktualności Programu Trzeciego głównym obszarem mojej pracy zawodowej staje się ekonomia i gospodarka. Redaguję i prezentuję na antenie Trójki serwisy ekonomiczne. Do porannej i popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki" przygotowuję programy dotyczące szeroko rozumianej problematyki gospodarczo –ekonomicznej. W swoich audycjach mówię o przedsiębiorczości, reformie gospodarczej, staram się tłumaczyć zachowania inwestorów rynków walutowych i giełdowych.

Prywatnie relaksuję się dobrą muzyką, sam gra na kilku instrumentach. Kiedyś miałem uczyć muzyki. Nie wyszło. Tak miało się stać.

Section07
Napisz do mnie