X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Aleksandra Kaczkowska

Prowadzący

Dziennikarka muzyczna i fotografik. Przed mikrofonem od 1996 roku.

Zaczynała w Jazz Radio Mariusza Adamiaka, później współprowadziła z Marcinem Perchuciem "Radioaktywną Wojnę na Czereśnie"w dawnym Radio Wawa, po odejściu z Radiostacji przeszła do dawnego Radia BIS, gdzie w latach 2004-2006 prowadziła publicystyczną audycję  "Pod Prąd" i muzyczną "Rozmowy z Dźwiękiem". Ta druga zagościła na antenie Programu Trzeciego 9 września 2006 r. jako "Popołudniowe Rozmowy z Dźwiękiem" w sobotnim paśmie "Zapraszamy do Trójki".

W międzyczasie związana z telewizją "TYLKO MUZYKA", gdzie pod reżyserią i wprawnym okiem Waltera Chełstowskiego była gospodarzem muzycznych programów nadawanych na żywo. Na 80-lecie Polskiego Radia była jedną z współprowadzących Koncert Galowy "Wielkie, Większe, Największe - 80-lecie Polskiego Radia" na festiwalu w Opolu.

Obecnie od 13 października 2007 r. prowadzi w Programie Trzecim "Ciemną Stronę Mocy", nadawaną w nocy z soboty na niedzielę od północy do 2:00 nad ranem. Muzyki nadawanej podczas audycji nie da się umieścić w jednej szufladce. Występuje tu duża rozpiętość gatunkowa, od łagodnej muzyki elektronicznej, ciepłego, czasem melancholijnego jazzu, poprzez nastrojową, wiecznie żywą muzykę filmową, tajemniczy post-rock, stanowczy trip-hop, aż po zdecydowaną alternatywę i rock, a nawet zadziorny metal.

Strona audycji założona przez słuchaczy: www.csm.info.pl
Grupa "Ciemna Strona Mocy w Trójce" na www.lastfm.pl i facebook

Section07
Napisz do mnie