X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Darek Matyja

Prowadzący

Podobno każdy kij ma dwa końce, choć niekiedy nie jest to takie pewne, gdyż może ich mieć - po złamaniu - nawet... i CZTERY.

W radiu pracuję od 2008 roku. Wcześniej niemal 20 lat spędziłem w Wydawnictwie Naukowym PWN redagując hasła encyklopedyczne (m.in. dotyczące sportu). Kilka lat pracowałem też w Redakcji Sportowej Warszawskiego Ośrodka Telewizyjnego, gdzie czytałem serwisy sportowe i prowadziłem własny program Przedsionek ekstraklasy oraz audycję Sport w WOT . Krótko "szalałem" też jako reporter w Redakcji Sportowej TVP1 i TVP2.

W CZWÓRCE także zajmuję się sportem, m.in. prowadzę moją ukochaną Strefę sportu, w której mam okazję rozmawiać z wieloma świetnymi ludźmi..., a potem pisać o nich na stronie internetowej, w czwórkowym dziale dotyczącym sportu.

Section07
Napisz do mnie