X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Łukasz Karusta

Prowadzący

To było w lipcu 2005 - tak opowiem to wnukom… wtedy przekroczyłem trójkowe progi i od razu wiedziałem, że muszę tu zostać.

W planach był tylko dwumiesięczny staż, ale po nim nie dałem odkleić się od słuchawek i mikrofonu. Podobno marzenia się spełniają, no to teraz już wiem, że nie tylko podobno. Radio w ogóle jest dość ważne w moim codziennym życiu: służy jako budzik, potem informuje w drodze do pracy, a potem jestem w środku i staram się, żeby tam gdzie mogę, brzmiało jak najlepiej.
Zadania bojowe: współtworzenie trójkowych wiadomości i bieganie z mikrofonem po stolicy: sejmy, ministerstwa, urzędy, albo po prostu ulica.
Miejsce występowania: newsroom lub pokój 111 i okolice.
Czas występowania: bliżej nieokreślony.
Do stolicy przyjechałem ze Śląska (tego właściwego - Górnego), na który dzięki rodzinie, znajomym i "gierkówce" od czasu do czasu zaglądam.
Poza tym wiosną uwielbiam góry, latem - morze, jesienią - park, a zimę najchętniej bym przespał.

Section07
Napisz do mnie