X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Małgorzata Raducha

Wydawca

Kocha radio od dzieciństwa.

Absolwentka polonistyki na UW, pisała pracę o klasyku słuchowisk - Ireneuszu Iredyńskim; radio kocha od dzieciństwa - szczyci się autografami pierwszej obsady "Matysiaków": Stanisławy Perzanowskiej i Jana Ciecierskiego.

Skazana na radio - mieszkała na warszawskim Powiślu w jednym domu z nieżyjącym już Wacławem Przybylskim, oraz Jackiem Fedorowiczem!

Lubi dobre kino z dość egzotycznych dla kinomanów krajów, a także... dobrą kuchnię - gotuje i piecze  najlepiej w całej redakcji, a kulinaria traktuje też jak sztukę! Na stronach radiowej Jedynki od dawna pisze blog.

Najchętniej co chwila jeździłaby do Rumunii, choć zna ten kraj na wylot! Ma 2 dorosłych Synów i aż 3 koty - wszystkie prawie rasowe!

Section07
Napisz do mnie