X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Grażyna Dobroń

Prowadzący

Urodziłam się, by zdrowo żyć, kochać siebie i ludzi, pomagać i służyć im.

W Trójce od 1981 roku

Jestem polonistką. Moja specjalność to literatura romantyczna - ona pasuje do mojego charakteru - może dlatego jestem emocjonalna, z otwartym sercem ale "nie cierpię za miliony". Mam szczęście - robię to, co lubię, ćwiczę jogę, zdrowo jem i cieszę się z każdego dnia. Moje tybetańskie imię - Klejnot Dobroci, a w Bractwie Walońskim w Szklarskiej Porębie mam tytuł czerwonej wiedźmy walońskiej (wiedźma to ta, która wie).

Pokazuję dobrą stronę człowieka i dobrą stronę życia.

Od redakcji:

GRAŻYNA DOBROŃ - dziennikarka radiowej TRÓJKI zdobyła nagrodę - Grand Prix w 13 edycji konkursu radiowego organizowanego przez Międzynarodowy Uniwersytet Radiowo - Telewizyjny (URTI) działający pod egidą Radio France. Grażyna Dobroń jest pierwszym dziennikarzem z Polski, któremu przyznano to prestiżowe wyróżnienie.

Do edycji konkursu w 2001 roku zgłosiły się stacje radiowe z 21 krajów, a w ścisłym finale znalazło się 25 audycji. Nagrodzona audycja zatytułowana "Fire walk, czyli boso przez ogień" była transmisją z "próby ognia", jaka odbyła się podczas Trójkowego weekendu w Szklarskiej Porębie, podczas którego słuchacze Programu III pokonując własne słabości poddawali się obrzędowi przejścia przez rozżarzone węgle. W uzasadnieniu werdyktu Jury podkreśliło oryginalność tematu oraz wyraziło uznanie dla "mistrzostwa w prowadzeniu audycji na żywo, ujmujący i przyjazny wydźwięk oraz rytm reportażu".

Wręczenie nagrody laureatce nastąpiło 14 grudnia 2001 r. w siedzibie Radio France w Paryżu.

Section07
Napisz do mnie