X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Grzegorz Zembrowski

Prowadzący

To był 2004 rok, trzy lata później już z całym dobytkiem przeprowadziłem się ze studenckiej stacji do najlepszego domu na świecie...

Urodzony w Sokołowie Podlaskim, swoich pierwszych kilkanaście lat spędziłem w małej miejscowości w okolicach Małkini (tak, tej w połowie lipca). Potem był fortepian, śpiew, teatr, kabaret, poezja, aż pewnego dnia zobaczyłem plakat, który jakiś „idiota” powiesił naprzeciwko wydziału: „powstaje radio, studenckie, zgłoś się” i cały świat się przewrócił. Tak się zaczęło moje nocne przesiadywanie w studiu. Kilka tygodni później przyszedłem do Piotra zobaczyć jak wygląda to "duże radio" i już zostałem, ucząc się od mistrza do dziś. To był 2004 rok, trzy lata później już z całym dobytkiem przeprowadziłem się ze studenckiej stacji do najlepszego domu na świecie, domu na Myśliwieckiej, mam tu swoje miejsce. A Radio? To moja miłość i najważniejszy sens, by istniało konieczna jest wyobraźnia i dusza. Zresztą wiecie to Państwo doskonale. Do usłyszenia.

Section07
Napisz do mnie