X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Marek Brzeziński

Redaktor

Od siedemnastu lat korespondent Polskiego Radia w Paryżu. (Poznaje to po rosnącej liczbie świeczek na urodzinowych tortach trzech córek i syna). Od ponad dziesięciu lat lipiec mija mu w błysku szprych, gdy komentuje Tour de France, a zimie towarzyszy „puchowy śniegu tren”, na stokach, po których z różnym powodzeniem uganiają się francuscy narciarze.

Przez 21 lat profesor Uniwersytetu Schillera w Paryżu, gdzie wykładał psychologię i antropologię kultury. Anglista i psycholog (Uniwersytet łódzki), doktor nauk humanistycznych (Uniwersytet Gdański), obecnie student Akademii Kulinarnej Le Cordon Bleu.

Przez ponad 20 lat pracował w Radiu France Internationale, a wcześniej w BBC i w Radiu dla Ciebie w Chicago. Pisał reportaże z podróży po Europie dla Voyage, Rzeczpospolitej i Twojego Stylu oraz wychodzącego w Paryżu Głosu Katolickiego.

Autor książki o Nicolasie Sarkozym – "Polityk i gwiazda mediów". Ojciec czworga dzieci. Uwielbia gotować i jeść!

Pasja - to narty. Łodzianin, który przyszedł na świat w samym centrum tego najpiękniejszego miasta na świecie.  

Section07
Napisz do mnie