X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Agnieszka Sjolander

Redaktor

Edytor w newsroomie. Przecierała szlaki jako jeden z pierwszych depeszowców, edytorów i producentów. Pracuje w Polskim Radiu od tak dawna, że w tym roku obchodzi srebrny jubileusz. Prawdziwy IAR-owski dinozaur. W redakcji od samego początku. Uczyła młodych i starych radiowców posługiwania się komputerem i redagowania depesz.

AGNIESZKA SMOGORZEWSKA.  Przecierała szlaki jako jeden z pierwszych depeszowców, edytorów i producentów. Tworzyła i prezentowała na antenie dzienniki między innymi w Radiu Dla Ciebie, Programie Drugim i Radiu Bis (dziś Czwórka).  Nie zawsze lubiana przez kolegów, bo uważana za przesadnie "czepialską". Sama wciąż dąży do nieosiągalnego ideału, jakim jest niepopełnianie błędów językowych.  Z wykształcenia skandynawistka, zna biegle szwedzki, dobrze niemiecki, nie najgorzej - angielski i rosyjski.  
Pracuje w Polskim Radiu od tak dawna, że w tym roku obchodzi srebrny jubileusz. Niespełna 6 lat temu znalazła się w grupie pracowników, którym ówczesny prezydent Aleksander Kwaśniewski przyznał odznaczenia państwowe, jednak była tak zapracowana, że jej Srebrny Krzyż Zasługi do dziś pozostał nieodebrany...

Section07
Napisz do mnie