X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Magdalena Karczewska

Reporter

Lubię wiedzieć i lubię mówić, więc idealna praca dla mnie - to radio. Nie od razu uwierzyłam, że mogę pracować pod najlepszym radiowym adresem.

Na Myśliwiecką przychodziłam trzy razy. Pierwszy raz w 2008 – zagrałam o staż, ale skończyło się tylko na rozmowie kwalifikacyjnej. Po raz drugi spróbowałam 2 lata później. Tym razem się udało i spędziłam w Trójce dwa wakacyjne tygodnie. Po raz trzeci przyszłam w styczniu 2011. Już na dobre.
Wsparłam bardzo skromnie reprezentowaną grupę napływową z Polski północno-centralnej. Nagle znalazłam się w znakomitym towarzystwie! I choć czas mija - wciąż nie mogę uwierzyć, że tu jestem.
Pracuję pod szyldem Redakcji Aktualności i każdego dnia zdobywam nową sprawność. A to staję się ekspertem od plam atramentowych, a to sprawdzam, ile kilometrów można przejechać na kropli paliwa, albo badam zależność między liczbą radarów a bezpieczeństwem na drogach. I to wszystko z trójkowym mikrofonem.

Section07
Napisz do mnie