X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Elżbieta Walendzik

Promocja

W Radiu jestem "od zawsze" w Trójce trochę krócej. Nie lubię pisać o sobie, dlatego posłużę się opinią ogółu, że jestem przyjaciółką całego świata. Zgadzam się z tym, ponieważ wszystko co robię, robię z miłości do ludzi i radia i mam wrażenie, że to uczucie wraca do mnie ze zdwojoną mocą, która daje mi siły do dalszej pracy.

A jeśli mam napisać, co robię? - to wszystko to - co związane jest z promocją Trójki. Staram się pozyskiwać sponsorów Trójkowych audycji, zajmuję się obsługą Trójkowych akcji plenerowych i wizerunkiem stacji w ogóle.

Osobą rozpoznawalną stałam się od czasu istnienia sklepiku radiowego – którego ojcem był Piotr Kaczkowski, zaś nazwę "Sklepik Walendzik" wymyślił Marek Niedźwiecki.

Section07
Napisz do mnie