X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Wołodymyr Zełeński

Łukasz Jasina o dekrecie Wołodymira Zełeńskiego: to ograniczenie dla tych, którzy bronili Ukrainy

- Dekret, który podpisał Wołodymir Zełeński jest ograniczeniem dla ludzi, którzy przez ostatnie lata bronili Ukrainy i dystansowali się wobec polityki Rosji - powiedział w "Więcej Świata" dr Łukasz Jasina z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. Czy można spodziewać się wojny paszportowej?
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Ukraina Rosja Wołodymyr Zełeński Władimir Putin polityka

Zełenski: rozmawiałem z Putinem o śmierci żołnierzy

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski poinformował, że zadzwonił do prezydenta Rosji Władimira Putina w sprawie sytuacji na wschodzie Ukrainy. Podkreślił, że zaapelował do Władimira Putina, by wpłynął na bojowników, aby ci przestali zabijać Ukraińców w Donbasie. Zaznaczył, że potrzebne jest w tym roku spotkanie normandzkiej czwórki. Zapowiada rozmowy telefoniczne z kanclerz Niemiec i prezydentem Francji.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Ukraina Wołodymyr Zełeński Rosja Francja Niemcy

Ukraina: Centralna Komisja Wyborcza policzyła wszystkie głosy

Ukraińska Centralna Komisja Wyborcza policzyła wszystkie głosy oddane w ukraińskich wyborach parlamentarnych. Ostateczny wynik głosowania nie jest niespodzianką. Zdecydowanym liderem wyborów jest partia prezydenta Wołodymyra Zełenskiego Sługa Narodu. Wybory, które odbyły się w zeszłą niedzielę, były przedterminowe, bowiem nowy prezydent Wołodymyr Zełenski rozwiązał dotychczasowy parlament. 
Zobacz więcej na temat:  Ukraina Wołodymyr Zełeński

"Spojrzenie na Wschód". Zaplecze polityczne W. Zełenskiego

- Zełenski stworzył wizję, że jest pozbawiony oligarchów, ale znajdują się oni w jego otoczeniu. Prezydent Ukrainy to przede wszystkim aktor i komik, i otacza się głównie ludźmi z showbiznesu. - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Paweł Bobołowicz, korespondent Radia Wnet na Ukrainie. Gościem w studiu był także Jerzy Rohoziński, historyk i antropolog, specjalista od Kaukazu i Azji Środkowej.
Zobacz więcej na temat:  Ukraina Wołodymyr Zełeński Rosja